Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 Канал. Бійка між вагнерівцями й російськими регулярними військами переросла в перестрілку.

Цікаво Фрайкори, дивізія СС і "м'ясні атаки": де в історії шукати реальний прототип ПВК "Вагнера"

Протистояння вагнерівців і регулярної армії

Жданов зазначив, що цікавий випадок стався в тимчасово окупованій Станиці Луганській. Про те, що між вагнерівцями та регулярною російською армією є протистояння. Однак тепер, на тлі конфлікту, хто ж важливіший на полі бою, між вагнерівцями й армійцями виникла бійка, яка переросла в перестрілку.

Є вбиті та поранені з обох боків. Для нас це дуже хороша новина, бо тепер вони зазнають втрат ще й у внутрішніх розбірках між собою, між військовими та найманцями. Ось такий конфлікт у Станиці Луганській,
– зауважив військовий експерт.

Жданов про перестрілку окупантів на Луганщині: дивіться відео

Проблема з медперсоналом в окупантів

Крім того, росіяни відчувають значні проблеми з медперсоналом. Його не вистачає ні на полі бою, ні в закладах. Росіяни мобілізують медперсонал у себе в країні й відправляють його в Україну. Однак уже й з цим з'явились проблеми, бо чи медперсонал закінчився, чи охочих уже нема.

"Окупанти почали переслідувати наших громадян, які раніше працювали в цих закладах. Утім ті, хто отримав російські паспорти, одразу ж примусово відправляються на роботу для забезпечення або лікування поранених російських солдатів", – наголосив Жданов.

Відмовитись від цього неможливо, інакше можна залишитись без роботи. Насправді ж узагалі потрапити в підвал, у катівні, де людей катують до каліцтва чи смерті.

Проблеми росіян через війну: останні новини

  • Міжнародні санкції, введені проти Росії, виявилися ефективними. Однак, попри економічний тиск, країні вдалося знайти способи обійти деякі запроваджені обмеження, тож стало очевидним, що хоча Росія й надалі здатна протистояти в тривалому конфлікту, вона, можливо, не зможе витримати більш інтенсивної війни.
  • У Волгоградській області Росії розбився медичний гелікоптер. Згідно з повідомленнями, він повертався на базу, коли потрапив в аварію.
  • За 35 кілометрів від столиці ворожої держави впав БпЛА. За словами окупантів, безпілотник дуже схожий на український UJ-22 Airborne і був оснащений канадським блоковим зарядом М112.