Про виклик Порошенка на допит ДБР повідомило на своєму офіційному сайті, а згодом інформацію про виклик поширили й у фейсбуці.

Важливо Нова порція "плівок Порошенка": на них – розмови з Байденом про Коболєва, Burisma і Яценюка

Це доволі не звично для правоохоронців, адже зазвичай вони не називають імен підозрюваних, свідків чи потерпілих, блюрять їхні обличчя на фото. У цьому ж випадку все абсолютно навпаки.

Справа, у якій викликають Петра Порошенка стосується буцімто "захоплення державної влади". Позивачем є ексзаступник голови АП Віктора Януковича Андрій Портнов.

У ДБР також нагадали народному депутату Порошенку, що він при собі повинен мати паспорт чи інше посвідчення особи. Крім того, йому нагадали про наслідки від ухиляння від викликів на допит.


Виклик Петра Порошенка на допит / фото ДБР

Справи за позовами Портнова проти Порошенка: коротко

  • Саме колишній прибічник Віктора Януковича чи не найчастіше заявляє в правоохоронні органи на Петра Порошенка. Всього на останнього відкрили близько 20 справ.
  • Втім 3 справи за позовами Андрія Портнова вже закриті. Прокурори не знайшли складу злочину в питаннях призначення прем'єра без коаліції, тиску на Окружний адмінсуд Києва, призначення членів ВРП.