Зокрема, уночі в Шевченківському районі Києва з-під завалів дістали тіло хлопчика. Наразі триває ліквідація наслідків на 3 локаціях.

Дивіться також Уражено корпус із важкохворими дітьми, загинула лікарка: що відомо про атаку на "Охматдит"

Що відомо про жертв та постраждалих внаслідок атаки по Києву

В ДСНС повідомили, що під час нічних розборів завалів у Шевченківському районі міста знайдено тіло хлопчика.

Там додали, що внаслідок атаки по Києву 8 липня, загинули 27 осіб, серед них – 4 дитини. Також відомо про 117 постраждалих, врятувати вдалося 7 осіб.

Розбір завалів триває на 3 локаціях і досі. До ліквідації наслідків ворожого обстрілу залучено 377 рятувальників та 76 одиниць техніки ДСНС.

Вже за декілька годин рятувальники поділилися оновленою інформацією, під час розбору завалів дістали тіло ще однієї загиблої людини у Шевченківському районі Києва. Там також додали, що кількість врятованих осіб збільшилася до 11.

Об 11:37 міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що з-під завалів будинку в Шевченківському районі рятувальники дістали тіла ще двох жінок.

Втім, вже о 12:02 він додав, що тіло ще однієї жінки дістали з-під уламків будинку на Сирці. Загалом відомо про 11 загиблих в цьому будинку. Пошуково-рятувальна операція триває.

Станом на 13:02 в ДСНС повідомили, що кількість жертв збільшилася до 12 осіб. З-під завалів дістали тіло ще однієї людини.

Розбір завалів у Києві / Фото ДСНС

Зауважимо, що за словами Володимира Зеленського, внаслідок російської атаки було пошкоджено близько 100 об'єктів, серед яких дитячі лікарні та житлові будинки. Президент закликав світ до реакції та наголосив, що "співчуття – це не зброя".