Наразі це нібито найдальший регіон Росії, де виявляли українські дрони. Про це повідомляли російські ЗМІ, передає 24 Канал.

Цікаво Є перевага, а реалізувати не можемо: чому Україні надважливо бити по російській території

"Український" дрон виявили в Оренбурзькій області

Російські телеграм-канали, з посиланням на "джерела" у правоохоронних органах, писали, що ціллю "українського" безпілотника, ймовірно, був військовий об'єкт в Орську.

Водночас інші російські ЗМІ писали, що на території цього міста розташований нафтопереробний завод "Нефтеоргсинтез" та Орський механічний завод. Останній випускає артилерійські гільзи, які окупанти активно використовують на фронті.

Деякі телеграм-канали також зазначали, що БпЛА впав у районі села Горьківське Новоорського району, поряд з Орськом. Там, за даними росіян, вже кілька років працює радіолокаційна станція нового покоління – "Воронеж-М".

Окрім того, російські пропагандисти писали, що безпілотник впав на "рекордній відстані" від лінії фронту. Зокрема, відстань від українського Краматорська до російського Орська складає близько 1520 кілометрів.

Де розташоване російське місто Орськ: дивіться на карті

До цього 9 травня дрон СБУ уразив нафтопереробний завод "Газпром нафтохім Салават" у російській республіці Башкортостан. Тоді безпілотник встановив історичний рекорд, подолавши відстань у 1500 кілометрів.

Росію весь час "атакують" невідомі дрони

  • Російські громадяни також жалілися, що у 3 регіони їхньої країни нібито атакували невідомі безпілотники. Літальні апарати "бачили" у Брянській, Курській та Орловській областях Росії.
  • Вранці 26 травня губернатор Курської області Росії Алєксєй Смірнов написав, що вночі БпЛА літакового типу фіксували у небі над регіоном. Також він поспішив наголосити на "роботі ППО".
  • Водночас губернатор Брянської області Алєксандр Богомаз заявляв, що також один безпілотник літакового типу нібито було ліквідовано над його регіоном. Мовиться про Брасовський район.
  • Про дрони в Орловській області писав губернатор Андрєй Кличков. Як він стверджує, протиповітряна оборона Росії нібито ліквідувала 3 безпілотні літальні апарати, а "постраждалих внаслідок атаки немає".