Про це повідомляє Bloomberg з посиланням одразу на три джерела. Традиційно, хто саме надав інформацію, ЗМІ не конкретизує.

До теми Реакція світових ринків на нову агресію Росії проти України: що відбувається

ЗМІ посилаються на розвіддані

Такі розвідувальні дані США передали країнам-союзникам. Жодних деталей нема, проте, запевняють джерела, вони підкріплені необхідними розрахунками.

Щодо того, що саме розуміють під словосполученням "потенційна атака", теж нічого невідомо. Не повідомляють у Bloomberg і яка кінцева мета Володимира Путіна – щодо агресії проти України.

Атака буде підкріплена кіберзлочинами

Дані свідчать про те, що повномасштабне вторгнення може бути підкріплене з повітря, також будуть паралельно здійснюватись кіберзлочини.

Атаки на деякі з торговельних шляхів України матимуть важкі економічні наслідки. До 70% експорту та імпорту України здійснюється морським шляхом, а на порти Одеської області припадає три чверті цього обсягу,
– пише Bloomberg.

Читайте також У Зеленського обговорюють воєнний стан лише у двох областях, – журналіст

Коротко про загрозу вторгнення Росії в Україну:

  • Так званий "договір про співпрацю" між Росією та бойовиками передбачає спільну сферу оборони. Росія може вводити війська та розташовувати свої військові бази.
  • Українські військові показали карту розміщення російських сил на Донбасі. Мовиться про зафіксовані 134 одиниці техніки.
  • У Вашингтоні заявили, що Росія планує "надзвичайно насильницьке" вторгнення в Україну, аби "розчавити" український народ. Мовляв, про це свідчать розвіддані.
  • У ЗСУ тим часом запевнили, що готові стримувати ворога і знають свою справу.

Україна кваліфікує дії Росії, як порушення суверенітету, – Зеленський: відео