Захисники Маріуполя тримають оборону "Азовсталі" та всіляко намагаються допомогти мирним мешканця міста, які перебувають на території підприємства. Внаслідок бомбардувань стався обвал деяких приміщень, внаслідок чого люди опинилися під завалами.

Читайте також За що ж тоді гинули люди, – Зеленський відкинув зміну державних кордонів заради миру

Маріупольці під завалами

Як повідомила Ірина Верещук, Україна буде вимагати негайного припинення вогню та робити все можливе, що знову відкрити евакуаційний коридор із Маріуполя, передає 24 канал.

За приблизними підрахунками, на "Азовсталі" досі перебувають декілька сотень мирних українців. Точну цифру назвати важко: завод великий, і люди ховаються від бомбардувань окупантів на різних локаціях.

Під завалами, глибоко внизу, перебувають і жінки, і діти, але їх зараз менше, аніж було до евакуації, – повідомила Верещук.

Вона додала, що жінок, дітей та людей похилого віку на "Азовсталі" завдяки евакуації вже менше, але разом із тим не треба забувати про сотні поранених та наших мужніх військових, евакуація яких – також одне із пріоритетних завдань.

Евакуація з Маріуполя: останні події

  • Сьогодні вдень російські окупанти почали штурмувати "Азовсталь", де перебувають відважні захисники міста та мирні мешканці. Наші воїни повідомили, що ворог задіює для атаки великі сили: в операції проти наших бійців задіяні танки, піхота та спецназ. Героїчна оборона міста триває.
  • До Запоріжжя прибуло кілька сотень людей з Маріуполя. Частині з них вдалося виїхати з міста на власному транспорті, решту вдалося врятувати з-під російських бомбардувань завдяки евакуації.
  • Як запевнила Ірина Верещук, попри важкі бої, Україна зробить усе можливе, щоб домовлятися про відновлення евакуації та вивозити з Маріуполя мирних мешканців. Також вона додала, що це стосується і наших героїчних військових, які здійснили більше, аніж просто подвиг.

Дивіться коментар Ірини Верещук щодо ситуації в Маріуполі: відео