Про це в Twitter повідомляє каталонська медична служба.

Зазначимо, що 25 березня німецька поліція затримала екс-главу уряду Каталонії Карлеса Пучдемона на кордоні з Данією на шляху його прямування з Фінляндії в Бельгію. Німецька прокуратура розглядає можливість екстрадиції Пучдемона в Іспанію. Після цього в Каталонії спалахнули протести.

"Дані на 00:00 (01:00 за Києвом): Служба медичної допомоги надала загалом допомогу 98 разів, в основному – забої", – мовиться в повідомленні.

Читайте також: У Каталонії хочуть утворити своєрідний Донбас, – експерт про потенційне відокремлення Барселони

За даними медиків, 90 осіб постраждали в Барселоні, всі другорядного характеру (з них 22 – працівники правоохоронних органів), 7 – у Льєйді та 1 – у Таррагоні.

Згідно з повідомленнями іспанських ЗМІ, в результаті сутичок затримані щонайменше три людини. Наймасштабніші акції проходить біля будівлі представництва уряду Іспанії в Каталонії, консульства Німеччини в Барселоні, а також перед будівлями представництв уряду Іспанії в Таррагоні, Льєйді та Жироні.

Водночас у Барселоні протестувальники закидали правоохоронців димовими шашками, пляшками, банками і вигукували "зрадники". У відповідь поліція застосувала гумові кийки. Мітингувальники також перекрили кілька автомобільних трас у Каталонії.