Також російська компанія заявила, що укладання 2 нитки теж на завершальному етапі. Про це розповів гендиректор компанії "Газпром міжнародні проєктні центри 1" Олександр Карімов.

До теми Нічого страшного для "Газпрому" не сталось, – Рябцев про програш "Північного потоку-2" у суді

"Газпром" завершує роботи над 1 ниткою "Північного потоку-2"

Карімов заявив, що у червні завершили укладання 1 нитки.

Зараз на завершальній стадії знаходяться пусконалагоджувальні роботи, які забезпечать готовність першої нитки до початку комерційної експлуатації,
– заявив Карімов.

Він сказав також, що укладання 2 нитки також на завершальному етапі.

Гендиректор російської компанії доповнив, що вони докладають "максимум зусиль, щоб найближчим часом газопровід "Північний потік-2" запустити в експлуатацію".

Останні новини про російський газопровід "Північний потік-2"

  • 31 серпня у Брюсселі повідомили, що у Єврокомісії надають великого значення енергобезпеці України. Тому готові провести консультації, запитані Києвом через подальшу реалізацію проєкту "Північний потік-2".
  • Так відповіли Україні на ноту глави МЗС Дмитра Кулеби для проведення консультацій щодо "Північного потоку-2" після оголошення про угоду між ФРН та США.
  • До речі, 21 серпня США та Німеччина домовились щодо газопроводу "Північний потік-2". Згідно з угодою, хоч договір про транзит газу через Україну й втратить чинність у 2024 році, Німеччина наполягатиме, щоб його продовжили на 10 років.