Яка різниця, що я не згоден, якщо є протокол РНБО, – міністр

Абрамовський не вважає, що його міністерство не справляється зі своєю роботою. Він пояснив, що деякі речі відомство може виконати лише після довгої процедури схвалення законів.

Раніше До Ради надійшла заява про відставку Абрамовського

Я вважаю, що рішення РНБО, яке вказує, що ми незадовільно виконуємо укази президента, – достатня підстава, щоб написати заяву про відставку. Я з цим не згоден, але яка різниця, якщо є протокол РНБО,
– заявив Абрамовський.

Він додав: "Є завдання, які не виконані. Наприклад, узгодження Кодексу про надра вже відбувається півтора року. РНБО недавно внесла додаткові уточнення, ми знову зупинили роботу і займаємося узгодженням. Але такі речі в Кабміні тривають 4 – 5 місяців, тому що дуже багато різних процедур і зауважень".

Абрамовський про досягнення міністерства

За словами посадовця, міністерство досягло зменшення обсягу незаконних рубок лісів у десятки разів. Мовиться про рубку в сезон тиші.

"Так, це порушення, але це не те, що не можна рубати, а треба було почекати місяць. Рубка без ОВНС (Оцінка впливу на навколишнє середовище – 24 канал). Порушення? Так! Але в будь-якому випадку ця деревина була б заготовлена", – наголосив міністр.

Він додав, що за 9 місяців відомство перевершило 2020 рік по прибутковості на 5,6 мільярда гривень, а по податках – на 1,7 мільярда гривень.

Цікаво Зарплата Абрамовського: скільки отримує очільник Мінекології

До кінця року будуть ще вражаючі цифри, тому що змінили багато шкідливих речей. Але якщо РНБО вирішило, що робота не задовільна – я підкоряюся,
– підсумував Абрамовський.

Данілов про відставку міністра

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що у відставці Абрамовського "немає нічого особистого".

"Якби він працював якісно і було б зовсім інше виконання указів президента, то не було б такого рішення. Ми хочемо, щоб усі укази президента виконувалися", – пояснив чиновник.