Олег Сенцов прокоментував у фейсбуці затримання у Мінську двох українських волонтерів – Костянтина Рєуцького та Євгена Васильєва.

Читайте також Жорстке затримання двох українських волонтерів у Мінську: проти них відкрили справу

Підлеглі кривавого таргана гребуть людей з вулиць лише за те, що вони там взагалі ходять,
– написав Сенцов.

Та додав, якщо людина намагається щось знімати чи виборювати свою свободу, то з нею поводяться ще жорстокіше. Так сталося і з українськими правозахисниками.

Режисер також висловив сподівання, що "з хлопцями усе гаразд, білоруський народ буде вільний, а його тиран повторить долю Чаушеску".

До слова, Сенцов зазначив, що з Рєуцьким він знайомий ще з часів захоплення Криму російськими військами. Він тоді намагався висвітлювати ті події, а також допомагати військовим та проукраїнським активістам. Він знає волонтера як порядну й мужню людину.

До теми Затримання українців у Білорусі: у правозахисниці, де зупинилися волонтери, обшук

Хто такий Ніколае Чаушеску?

Діяч румунського та міжнародного комуністичного руху. Генеральний секретар ЦК Румунської комуністичної партії. 1-й Президент Соціалістичної Республіки Румунія, багаторічний диктатор Румунії. Розстріляний (разом з дружиною Єленою Чаушеску) за вироком військового трибуналу по звинуваченню у скоєнні тяжких злочинів проти народу Румунії і держави.

Затримання українських волонтерів у Мінську: що відомо

  • Білоруські силовики 12 серпня жорстко затримали в Мінську волонтерів благодійної організації "Восток SOS" – Костянтина Рєуцького та Євгена Васильєва.
  • Проти них відкрили справу за статтею про "масові заворушення". Вона передбачає від 3 до 8 років ув'язнення.
  • У Міністерстві закордонних справ заявили, що Посольство України в Білорусі вживає заходів щодо встановлення місця та умов утримання затриманих українців.