Раніше у місцевих пабліках очевидці повідомляли про гучні вибухи в місті. Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив, що приліт зафіксували в Дніпровському районі.

До теми Росіяни атакували житлові райони Херсона: є жертва та постраждалі

Російські підлі терористи. Втекли із Херсона і почали обстрілювати мирних мешканців. В Дніпровському районі міста зафіксовано приліт в квартиру, є постраждалі,
– зазначив Кирило Тимошенко.

За його словами, на місці працюють рятувальники та екстрені служби.

Росіяни обстрілюють Херсон: головне

Вночі 21 листопада у Херсоні теж було гучно, окупанти атакували цивільну інфраструктуру. На жаль, є поранені серед мирного населення. Наразі вони отримують медичну допомогу.

У неділю російські військові влучили в житлові будинки мікрорайону Острів. Від обстрілів також постраждав центр міста. В Офісі Президента повідомили, що внаслідок атаки до обласної лікарні доставили 4 травмованих людей. На жаль, під час госпіталізації 1 людина померла.

Також заступник керівника ОП повідомив, що внаслідок обстрілів села Антонівка постраждала жінка. Зараз вона перебуває у Херсонській обласній лікарні.

19 листопада окупанти розстріляли чергу за гуманітарною допомогою, в якій стояли мирні мешканці. Десятки людей чекали, щоб отримати хліб.

Більше про це – у Херсоні окупанти обстріляли чергу людей, які чекали на хліб: дивіться відео