Терористи на Сході України у великій кількості отримуть підкріплення з Росії – живу силу і техніку. Такі дані публікує група "Інформаційний спротив". В Амвросіївку прибула колона у складі військової техніки та півтисячі осіб у військовій формі російського зразка без розпізнавальних знаків.

Серед терористів — паніка, бойовики заявляють, що сили АТО готують масштабний наступ. А без допомоги Росії вони не вистоять.

Після оголошення припинення вогню інтенсивність обстрілів зменшилася в кілька разів, кажуть в РНБО. Разом з тим, в окремих районах терористи все ж порушують домовленість. Бойовики нанесли вогневі удари по блокпостах українських військ поблизу населеного пункту Авдіївка, Малоорлівка та Миколаївка.

Також терористи атакували позиції сил АТО біля наслених пунктів Гранітне, Красногорівка, Піски, Тоненьке, Рідкодуб, Нікішіне. Гаряче і у донецькому аеропорту. Українські бійці, яких бойовики охрестили "кіборгами" за стійкість, продовжують утримувати стратегічний об'єкт.

У самому Донецьку знову з'явилися підрозділи регулярної російської армії, раніше їх вивели з міста. Бойовики обстрілюють житлові квартали Донецька — за ніч у місті загинув один мирний житель є поранені. Серед українських бійців за останню добу загиблих немає.