На нібито знак підтримки талібів вони зібралися в університеті Кабула, обіцяючи прихильність жорсткій політиці. Жінок супроводжували озброєні бойовики.

Зверніть увагу Обмеження прав та масові зґвалтування: "Талібан" збільшує заборони для жінок

Жінки йшли організованими рядами з гаслами "Талібану"

Афганські жінки, які, за інформацією видання, були студентками, слухали серію виступів в Кабульському університеті освіти Шахіда Раббані. Деякі з них критикували жінок, які протестували в Афганістані, інші – захищали талібів, що відповідні мітинги забороняли.

Учасниці демонстрації нібито попросили й отримали дозвіл на її проведення. Деякі з жінок заявили, що "ті, хто не носить хіджаб, шкодять усім". Після виступів у залі засідань жінки, оточені бойовиками талібів, пройшлися організованими рядами.


Афганських жінок супроводжували озброєні таліби / Фото AFP

Демонстрація різко контрастувала зі сценами в Кабулі та в інших містах, коли "Талібан" розганяв низку протестів проти свого правління.


Учасниці демонстрації пройшлися організованими рядами / Фото AFP

"Талібан" збільшує заборони для жінок

Ахмадулла Васик, заступник голови комісії "Талібану" з культури заявив, що жінкам в Афганістані заборонять займатися будь-яким видом спортом, який "оголює їх тіло".

Також на пресконференції таліби заявили, що афганським жінкам потрібно буде носити паранджу, водночас вони зможуть навчатися й працювати.

Афганістан захопили таліби: останні новини