У середу, 20 вересня, один з кримських анонімних телеграм-каналів повідомив інформацію, що є хорошим сигналом для України. Власне, йдеться про те, що загарбники не тримають більше в районі тимчасово окупованого Севастополя підводні човни. Про це інформує 24 Канал.

Дивіться також По кораблю щомісяця: як Сили оборони знищують військовий флот Росії

Ворог переживає за флот

Якщо вірити інформаційним ресурсам, то станом на вечір 20 вересня на пункті базування в Південній бухті немає жодного підводного човна.

Водночас телеграм-канали повідомляють, що все ж на стоянці можна помітити біля причалу одне судно – субмарину "Запоріжжя", що нібито "росіяни захопили" в України.

У складі Чорноморського флоту Росії було 6 підводних човнів проєкту 636 "Варшавянка". Після ракетного удару по Севастопольському морському заводі було відмінусовано підводний човен "Ростов-на-Дону". Також Росія має підводний човен проєкту 877 "Палтус" з ім'ям "Алроса", але після ремонту та модернізації, за певною інформацією, він так і був введений в дію.

Ураження "Ростова-на-Дону"

  • Проти 13 вересня було атаковано російський підводний човен "Ростов-на-Дону". Згодом це підтвердили в ГУР, зазначивши, що разом з ним було уражено великий десантний корабель.
  • Вочевидь, йшлося про ВДК "Мінськ", що перебував у Севастополі на ремонтному заводу. Експерти стверджують, що обидва судна не підлягають відновленню після атаки.
  • Окрім того, протягом останнього часу під прицілом були: катер КС-701 "Тунець", патрульний корабель "Сєргєй Котов", два патрульні човни "Василій Биков", ракетний катер "Самум" Росії.