окупанти намагаються просунутися

Там вже кілька днів поспіль не змінюється ситуація щодо постійних обстрілів та намагань російських окупантів наступати. Про це 24 каналу розказав голова Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.

До теми Чому окупанти посилено тиснуть на Піски та Авдіївку: пояснення Жданова

За його словами, під регулярними обстрілами перебуває уся лінія фронту довкола Авдіївки. Зокрема мова йде про Красногорівку, Кам'янку, Веселе, Піски та інші населені пункти. Крім того, загарбники постійно роблять спроби прориву.

Безпосередньо в Авдіївці вуличних боїв немає. Як пояснив Барабаш, для цього росіянам потрібно дуже багато зробити. Однак такі бої тривають у Пісках, де українських захисників весь час засипають артилерією. Попри це, вони стійко тримають оборону.

Три дні поспіль немає жодного просування з їхнього боку. Вони постійно намагаються просунутися, але у них це не виходить,
– підсумував голова Авдіївської ВЦА.

Віталій Барабаш про ситуацію в Авдіївці та Пісках: дивіться відео

Останні новини з Донеччини: коротко

  • За інформацією військового аналітика Ігаля Левіна, на Авдіївському напрямку, окрім всього, росіяни почали застосовувати нову тактику – лобові атаки для виявлення українських вогневих точок.
  • Тим часом вранці 4 серпня росіяни обстріляли Торецьк з артилерії. Вони влучили в зупинку громадського транспорту, де на момент удару були люди. Крім того, пошкодили церкву та житлові будинки.
  • Унаслідок атаки загинули 7 мирних мешканців Торецька. Ще 5 людей зазнали поранень, серед них – 3 дітей.
  • Через постійний терор міст і сіл Донеччини у регіоні почали обов'язкову евакуацію цивільного населення. Усе, що потрібно знати, щоб евакуювати з Донецької області – читайте тут.