Однак війна триватиме і після цієї дати. Про це 24 каналу сказав радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.

Увага Ймовірні провокації 9 травня: у МВС дали поради українцям щодо безпеки

За його словами, у цьому випадку говорити про те, що Росія отримає якісь "здобутки" до цього часу, ми точно не можемо. Однак до завершення бойових дій ще далеко.

Після 9 травня, на жаль, настане 10 травня, і буде продовжуватись війна,
– сказав Денисенко.

Ба більше, не можна й говорити про те, що росіяни втомляться і скажуть, що закінчують війну. Цього зарано чекати.

Плани Кремля

"У принципі, зараз в Кремлі, наскільки я можу судити, ухвалюють для себе рішення, що будуть робити далі з окупованими територіями – чи оголошуватимуть там умовні республіки, чи анексовуватимуть їх", – додав Денисенко.

У Москві думки щодо цього розходяться. Річ у тім, що у глави Кремля Путіна зараз немає розуміння того, що саме відбувається на цих територіях. Він не довіряє попередній команді.

Росія готується до провокацій

  • Росіяни активно готуються до святкування 9 травня. Вони роблять усе можливе, щоб приурочити до події якусь "перемогу" у війні з Україною.
  • У Міністерстві оборони України повідомили, що для російської влади дата 9 травня стала "сакральною". Зважаючи на це, тоді в Україні можуть бути провокації або загострення ситуації на фронті.
  • За даними української розвідки, російські загарбники таки готують "парад" 9 травня у перетвореному на руїни Маріуполі. Наразі там триває масштабна пропагандистська кампанія.
  • Росія цього дня може вдатись до нових провокацій. Тому українцям важливо бути пильними та дотримуватись простих правил. Зокрема, Денисенко наголосив, що категорично заборонено відвідувати ліси та лісопосадки у регіонах, де тимчасово перебували ворожі війська, – на Київщині, Сумщині, Чернігівщині тощо.
  • Також українців просять утриматись від масових зібрань.

До теми – Росія готує провокації до 9 травня в українських містах: дивіться відео