Водночас у відомстві розповіли, що у своїх листах СБУ не називала причин спершу включення, а згодом виключення Кіркорова з переліку людей, які становлять загрозу нацбезпеці.

Зауважте Ї*ануті, – неадекватна фанатка Басти влаштувала істерику перед концертом

Активіст Сергій Стерненко розповів, що тепер російському виконавцеві "можна приїздити в Україну, так само дозволяється трансляція контенту за його участі на телебаченні та радіо".

Нагадаю, Кіркоров щорічно незаконно гастролює в окупованому Криму, хизується цим, називає Крим російським та дякує путіну (Володимиру Путіну – 24 канал) за окупацію. Він – неприхований ворог України, який був би радий нашому знищенню,
– наголосив активіст.

Кіркоров у "чорному списку" Мінкульту: головне

  • Російського виконавця Філіпа Кіркорова внесли до списку осіб, які становлять загрозу нацбезпеці України, 22 червня. Водночас співак залишився народним артистом України.
  • Кіркоров відповів скандальним відео, у якому заявив, що "музику не закрити папірчиком чи кордоном". І хоча він регулярно гастролює в окупований Крим, "винною" у всьому є українська влада. За словами Кіркорова, "ці недалекі люди не знають та чого вони не розуміють, що творчість зараз – не заборонити".
  • Свій словесний потік музикант підсумував заявою: "насправді це не Кіркоров, це Росія, ненависть до Росії захльостує, якщо Кіркоров стає загрозою для держави, то цю державу можна лише пожаліти".
  • У СБУ 24 червня заявили, що "Кіркоров свідомо заперечував територіальну цілісність та суверенітет України, а у своїх висловлюваннях виправдовував агресивні дії Росії".
  • Зокрема, у своєму інстаграмі Кіркоров заявив, що "Крим – його улюблене місце у Росії".