Після потужного вибуху на нафтовій вишці також спалахнула пожежа. За інформацією компанії Pemex, низка працівників вишки отримала опіки та поранення внаслідок інциденту. Потерпілих доставили гелікоптером до лікарні в Сьюдад-дель-Кармен.

До теми Зменшили у 400 тисяч разів: Росія приховала реальні масштаби викиду нафти у Чорне море – фото

У Pemex оприлюднили звіт про стан людей, які перебували на платформі в момент вибуху. Станом на 23 серпня ситуація така:

  • працівники Petróleos Mexicanos – 3 поранених, 1 людина з нервовим зривом і, на жаль, 1 людина загинула;
  • працівники компанії Cotemar – 3 людей отримали травми та 3 зниклих безвісти;
  • працівники Фірми з моніторингу умов та доброчесності – 2 зниклих безвісти.

Вибух на нафтовій платформі

Причини вибуху на нафтовій платформі KU-Alpha наразі не встановили. Працівники вишки оперативно позакривали клапани, щоб уникнути подальшого пошкодження потужностей. Цей вибух назвали одним із найгірших у історії галузі.


Вибух у Мексиканській затоці назвали одним із найгірших / Фото з твітеру heraldodetab

Представники компанії розпочали пошуки зниклого персоналу, стабілізацію ситуації на платформі та оцінку збитків. Невдовзі пообіцяли провести розслідування для з'ясування обставин вибуху. Родичам загиблого висловили щирі співчуття. У компанії також заявили, що потерпілим та їхнім сім'ям нададуть підтримку.


Унаслідок вибуху на нафтовій вишці постраждало 6 людей / Фото з твітеру cuentode_terror

Що відомо про KU-Alpha

За інформацією Mirror, платформа KU-Alpha розташована у комплексі з 5 родовищ нафти Кантарель поблизу міста Кампече. Його назвали у 2003 році другим за масштабами видобутку родовищем нафти у світі. Тоді воно забезпечувало приблизно дві третини від усього нафтового видобутку в Мексиці, але згодом скоротило виробництво.

У затоці й раніше траплялися масштабні вибухи на нафтових вишках, які щодня виробляють 1,68 мільйона барелів сировини. Зокрема у 1979 році в свердловині Ixtoc I та у липні 2021 року.

Вибух на нафтовій платформі спричинив густі хмари диму: відео з твітеру heraldodetab

Пожежу гасили посеред Мексиканської затоки: відео з твітеру SGarciaSoto

Нещасні випадки з нафтою: останні новини

  • У російському порту біля Криму 7 серпня стався викид сирої нафти у Чорне море. Інцидент трапився під час завантаження грецького танкера Minerva Symphony.
  • Розлили нафтопродукти і на Львівщині поблизу Сколе наприкінці липня. Речовина потрапила в ґрунт біля свердловини "Південна Стинава".
  • Масштабний вибух на нафтопроводі стався в Ірані на початку липня. Унаслідок інциденту на "Чешме-йе хош" загинуло 3 людей, ще 4 отримали поранення.