Про це 19 вересня на брифінгу заявив керівник САП Назар Холодницький, повідомляє "РБК-Україна".

24 канал повідомляв, що 19 вересня між працівниками САП та НАБУ сталися сутички, які зафіксували на відео. Холодницький заявив, що його водія побив спецназ НАБУ, який намагалися забрати мікроавтобус, що належить САП.

Читайте також: "Прослушка" Холодницького: керівник САП вимагає провести розслідування

Холодницький зазначив, що в середу, окрім "прослушки", біля САП сталася ДТП, у якій винним є нібито спецназ НАБУ.

Зараз пишеться рапорт. Попередньо відкриті провадження за 4 статтями Кримінального кодексу – завдання тілесних ушкоджень, викрадення, незаконне заволодіння транспортним засобом і провадження по "прослушці",
– заявив Холодницький.

За словами керівника САП, спецназ НАБУ своїми діями завдав тілесної шкоди працівнику антикорупційної прокуратури – водієві автомобіля, який наразі госпіталізований із переломом руки. За словами Холодницького, спецназ НАБУ заволодів автомобілем САП, а потім спричинив ДТП, у якій постраждали ще 3 авто.

Холодницький зазначив, що повідомив про події генпрокурору Юрію Луценку.

Я передав інформацію генпрокурору, оскільки це один з обов'язків заступника. Ви знаєте, тут розташована не лише САП, а й відділ ГПУ – у сусідньому приміщенні,
– заявив Холодницький.

Він також сказав, що вважає сьогоднішні події спробою поставити на "прослушку" всю САП і кожного прокурора.

Нагадаємо, 19 вересня було виявлено кабель для прослуховування, який прокладали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. На місці події був також мікроавтобус із людьми всередині, номери якого зареєстровані на НАБУ.

У ЗМІ сповістили, що детективів НАБУ було затримано за спробу встановити прослуховування у кабінеті Холодницього. Проте в НАБУ заявили, що їхніх детективів "ніхто не затримував" і спроби встановити "жучок" не було.