Іван Яковина: Я не розумію сенсу існування Парламентської асамблеї Ради Європи. Мені здається, це просто якась можливість для багатьох дипломатів їздити безкоштовно побухати у Брюсселі. Хоч одне доленосне рішення прийняла ця Рада Європи? Взагалі хоч щось важливе? Вони коштують величезну купу грошей, і вони нічого не приймають. Це корумпована, лінива, безглузда структура, від якого жодної користі немає. Вона просто проїдає гроші і все.

Читайте також: "Народний фронт" не дасть голосів за нових членів ЦВК, бо йому це не треба, – журналіст

Борислав Береза: Дебатів (щодо незаконних виборів у Криму – 24) не відбулося, бо працюють російські лобісти, які не дуже задоволені ситуацією та не хочуть, щоб з’явилося це питання в сесійній залі. Ми бачимо, як корумпують чиновники в Європі за російські гроші. Ми бачимо, як Аграмунт літає в Сирію на літаку російського керівництва. Бачимо, як німецькі ліві соціалісти мандрують до Криму і відверто заявляють про те, що у них є спільні інтереси з Росією. Це корупція в Європі і ПАРЄ, яка особливо підтримується країною-агресором.

Іван Яковина: Росія єдина, хто може в нинішніх умовах відбити Вірменію від протистоянь, з одного боку, Туреччини, яка зробила страшний геноцид в цій країні, вбила дуже багато вірменців у 2015 році, а, з іншої сторони, Азербайджану, який також хоче знищити вірменців, бо там вважають, що Єреван – це старовинне азербайджанське місто. Вірменія затиснута між не дуже дружніми країнами, тому від Росії бігти нема куди.

Іван Яковина: Російська влада зіткнулась із внутрішнім ворогом, якого не може подолати. Вона нічого не може зробити. Там вже "перековбасили" половину російського інтернету, спалили все до біса. Нічого не працює – якийсь науковий сайт, сайт аеропорту "Шереметьєво" і т.д. Але вони нічого не можуть зробити Telegram. І, очевидно, і не зможуть, тому що ця проблема не вирішується. Вони просто занадто тупі.

Більше – дивіться у програмі.