Pro новини: Путін не поспішає відводити війська. Третя хвиля пандемії має піти на спад
30 квіт
22:00
У випуску "Pro новини" за 30 квітня – президент Росії Володимир Путін не поспішає, як обіцяв, відводити війська від кордонів України. Експерти заявляють, що із настанням тепла та травневих канікул третя хвиля епідемії COVID-19 піде на спад.
Pro новини: Україна вимагає членства в НАТО. Зеленський перетворить олігархів на бізнесменів
16 квіт
22:28
Україна вже не просить, а вимагає взяти її в Європейський Союз і НАТО. Володимир Зеленський продовжує наполягати, що це – єдиний спосіб вберегти нашу країну від російської агресії. Президент ініціював створення нового законопроєкту про статус олігарха, який перетворюватиме їх на бізнесменів.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.