Російські загарбники зосереджені на тому, щоб запобігти перегрупуванню українських військ уздовж південного фронту. Про це повідомляють в інституті з вивчення війни 26 червня.

Зверніть увагу Росія вдарила ракетами по Одещині зі стратегічних літаків: зруйновано будинки, є постраждалі

На 150% зросла інтенсивність обстрілів на Півдні

Російські війська посилили обстріли на 150% і що російські обстріли майже повністю знищили населені пункти в районі Давидів Брід уздовж східного берега річки Інгулець,
– мовиться в повідомленні.

Окупанти 26 червня продовжили оборонні дії та обстріляли українських позицій вздовж південної осі. Вони знову безрезультатно спробували повернути втрачені позиції в Потьомкиному на північному заході Херсонської області.

Загарбники посилюють артилерійські обстріли українських позицій, особливо вздовж кордону Херсонсько-Миколаївської області на західному березі річки Інгулець. Таким чином вони намагаються відбити нещодавні контратаки ЗСУ.

Основні повідомлення з Інституту вивчення війни

  • Російські окупанти завдали ракетного удару по Києву вперше з 29 квітня. Це збігається з самітом лідерів G7.
  • Російський генерал-полковник Геннадій Жидко, ймовірно, взяв на себе роль командувача військових операцій в Україні.
  • Загарбники продовжували атакувати на південні околиці Лисичанська, зміцнили контроль над Сєвєродонецьком та навколишніми населеними пунктами.
  • Росіяни проводять військові операції на схід від Бахмута для контролю траси Т1302 Бахмут – Лисичанськ.
  • Російські підрозділи безрезультатно штурмували північний захід від Слов'янська.
  • Окупаційна "влада" посилює заходи щодо припинення діяльності українських партизанів на окупованих територіях. Вона посилює заходи фільтрації та викрадення мирного населення.
  • Загарбники завдали артилерійських і ракетних ударів в районах Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Дніпропетровської областей.

Зверніть увагу – Володимир Зеленський звернувся до українців увечері 26 червня: дивіться відео