Країна лідерів. Які цінності проповідує Пласт?

Пласт є середовищем, де народжуються справжні патріоти та рушії змін. Завдяки серйозній підготовці, роботі в команді, гарту власного характеру та розвитку повноцінної особистості молоді українці та українки ще змалечку починають розуміти сенс поняття "доброго громадянина". Сьогодні Пласт об'єднує понад 10 тисяч свідомих громадян різного віку.

Читайте також "Нравится, не нравится" й інші різновиди "добровільної" згоди по-російськи

Пласт – це не про теорію. Це про життя. Здатність ухвалювати рішення та розуміти весь можливий тягар наслідків – те, чому вчить організація. Це є складовою характеру кожного лідера.

2022 рік. Втрати чи здобутки?

Повномасштабне вторгнення стало не кризою, а можливістю. Вже понад рік досвідчені пластуни та пластунки на практиці застосовують свої знання як на передовій, так і в тилу. Вони є справжнім прикладом для нового покоління.

Тим часом Пласт не зупиняється на досягнутому та допомагає країні будувати майбутнє. Навіть в умовах воєнного часу організація не тільки продовжує роботу, але й організовує табори. Довіра, спокій та безпека – головні умови перебування дітей на зборах.

Зауважте Збільшення російських ІПСО мають одну хорошу ознаку

Як то кажуть, нація – це комунікація. А комунікація, своєю чергою, це люди. Разом вони проводять від 10 до 14 днів у наметах. Спільна робота в команді вчить перемагати будь-які виклики.

Оскільки багато пластунів України відважно боронять Батьківщину, вони не мали змоги влітку 2022 року долучитись до організації таборів. На допомогу прийшли пластуни з інших країн. Завдяки підтримці діаспори, друзів-скаутів та усіх благодійників Пласт зміг організувати 94 табори, з яких 30 – за кордоном. Для дітей, що виїхали з гарячих точок, це стало справжнім порятунком. Як каже один з учасників табору: "Побурлакуємо світами". З зони бойових дій він потрапив у мирне середовище можливостей.

Як Пласт планує працювати з молодим поколінням в умовах війни

Організація докладає максимум зусиль, аби табори знову відбулися, а розвиток дітей та молоді не припинявся. В межах 111 річниці у скаутів вже є нова ціль. Вони мотивовані на проведення 150 таборів, що подарують можливість 5000 дітям з різних областей провести літо безпечно та корисно

Цікаво Американська розвідка у Росії під загрозою: як так сталося

Для досягнення цілі Пласт закликав усіх, хто готовий долучитись до розбудови України, привітати організацію та надати нове дихання молодому поколінню. Кожен донат Пласту – вклад у майбутнє громадянського суспільства.

Патріотичність, всебічність та самовиховання – те, над чим так потужно працює Пласт вже 111 рік поспіль. Свідоме суспільство – сильна та непоборна Україна. Спільними зусиллями ми зможемо гідно вистояти та стати ще сильнішими та згуртованішими. Радий бути частиною спільноти та вітаю всіх причетних із пам'ятною датою.

СКОБ!