Пряма трансляція на
Останні випуски

"Платили роками": ЗМІ виявили причетність Ахметова та Льовочкіна до справи Манафорта

Ахметов і Льовочкін виявилися причетними до справи Манафорта, – ЗМІ
Ахметов і Льовочкін виявилися причетними до справи Манафорта, – ЗМІ / Колаж 24 канал

Екс-голова виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт, ймовірно, передавав дані соціологічних опитувань українським олігархам Сергію Льовочкіну та Рінату Ахметову. При цьому Манафорт отримував від них кошти за роботу в Україні протягом довгого часу.

Про це повідомляє СNN з посиланням на джерела, ознайомлені зі справою.

Читайте також: Ймовірний агент Кремля та плани щодо України: у справі Манафорта з’явились промовисті деталі

Видання зазначає, що Сергій Льовочкін і Рінат Ахметов роками платили Полу Манафорту за його політичну роботу в своїй країні.

Вони також були можливими одержувачами даних американських опитувань, якими Манафорт поділився з Костянтином Кілімніком під час президентської кампанії 2016 року,
– йдеться в повідомленні.

"Щедрими щедрими прихильниками лобістської роботи Манафорта в Україні" у команді спецпрокурора США називали українських олігархів ще раніше. Прокурор за дорученням міністерства юстиції США вивчав зв'язки українців з Манафортом та їхній стосунок до координації дій Кремля з кампанією Трампа.

Ткак, Манафорт на "своїй українській політичній роботі" заробив мільйони.

Під час судового розгляду прокуратура заявила про переказ грошових коштів від Ахметова та Льовочкіна через офшорні банківські рахунки. Там також повідомляють, що до 2015 року виплати, ймовірно, себе вичерпали. Однак в одному з листів до свого бухгалтера у серпні 2016 року Манафорт написав, що в листопаді 2016 року він очікував виплату 2,4 мільйонів доларів за роботу в Україні.

Прес-секретар Манафорта зазначив, що ці гроші нібито призначалися для відшкодування старих боргів, що передували кампанії Трампа.

Хто такий Пол Манафорт?Американський юрист, лобіст і політичний консультант. Був радником Віктора Януковича та займав посаду керівника виборчого штабу Дональда Трампа. Наразі перебуває під слідством кількох федеральних агентств. Манафорт є центральною фігурою в розслідуванні щодо можливих незаконних зв'язків виборчого штабу Трампа з російським керівництвом.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі