Зокрема, значно поменшало прихильників "русского міра". Про це 24 каналу сказав народний депутат Федір Веніславський.

Увага Кремль не знає, що робити з окупованими територіями: у МВС назвали 3 сценарії

За його словами, зрештою ситуація у цих регіонах залишається дуже критичною. Однак серед людей зростає спротив.

З даних розвідки нам відомо, що назріває громадянський спротив навіть серед тих, хто був за "русскій мір" й спочатку схвалював окупацію,
– зазначив Веніславський.

Зараз вони розуміють, що їхніх чоловіків, дітей та братів з Донецької та Луганської областей фактично використовують як "гарматне м'ясо" на найбільш вразливих, з точки зору російського командування, напрямках.

"Цьому є абсолютно логічне пояснення – вони хочуть ще більше вбити клин між громадянами України, які проживають у вільній Україні та на тимчасово підконтрольних Росії територіях", – додав він.

Все для того, аби унеможливити швидку реінтеграцію у склад України. Однак нардеп вважає, що у багатьох людей, які тимчасово проживають під окупацією, зараз "почалось реальне прозріння". Усе через значні втрати серед населення.

Ситуація на окупованих територіях: останні новини

  • У заблокованому Маріуполі ситуація надзвичайно складна. Стало відомо про різке зростання смертності серед цивільних: їхні життя забирають не лише обстріли рашистів, а й послаблений через голод імунітет, стреси та важкі санітарні умови за повної відсутності медичної допомоги. Навіть попри це, окупанти не пускають у місто українські гуманітарні вантажі.
  • Донецьк залишився без води. Винні у всьому росіяни – вони відправили на війну проти України всіх працівників водоканалу.
  • Ворог також мобілізовує вчителів та усіх, кому може дати в руки зброю та змусити воювати.
  • Крім цього, на тимчасово захоплених росіянами територіях України почали проводити звірку жінок, які працюють на всіх підприємствах. Ймовірно, таким чином формують базу для мобілізації.

Думка експерта – мобілізація в Росії прискорить крах режиму: дивіться відео