Речник Одеської ОВА Сергій Братчук підтвердив 24 каналу, що корабель "Адмірал Макаров" дійсно вийшов в Чорне море.

До теми Окупанти вивели в Чорне море новітній фрегат "Адмірал Макаров"

Він наголосив, що росіяни зараз активно намагаються облаштуватися на острові Зміїному.

Щодо фрегату "Адмірал Макаров", то я сподіваюся, що це початок великого флешмобу – зустрічі з екіпажем крейсеру "Москва". Адже сьогодні якраз 40 днів по "Москві". Чому б з часом не відзначити це за допомогою "Адмірала Макарова"?,
– висловився Братчук.

Речник Одеської ОВА додав, що підготовки до висадки десанту на Одещині вони не бачать, хоча ризик такий є. "Ці всі розмови та загрози закінчаться лише після нашої перемоги", – сказав він.

"Адмірал Макаров" заходить в Чорне море: в Одеській ОВА оцінили ризики:


Що варто знати про фрегат "Адмірал Макаров"

  • Це новітній російський військовий корабель, який відноситься до класу сторожових кораблів дальньої морської зони. Відомо, що на ньому чимало протичовнового та мінно-торпедного озброєння. А також є ракети, які здатні вражати наземні цілі. Серед них і крилаті ракети сімейства "Калібр".
  • Саме "Адмірал Макаров" став новим флагманом чорноморського флоту Росії після того, як українці затопили крейсер "Москва". Однак якщо "Москва" належала до першого рангу (згідно з російською класифікацією), то "Адмірал Макаров" – до другої. В нього менша тоннажність, менший екіпаж (180 осіб) та не настільки потужне озброєння. Детальніше про новий флагман читайте за посиланням.
  • 5 травня була інформація, що українці підбили черговий російський корабель біля острова Зміїний. Припускалося, що це міг бути й "Адмірал Макаров". Але сподівання не виправдалися – це виявився десантний катер типу "Серна".

Загалом станом на 23 травня Росія втратила у війні проти України 13 кораблів та катерів.

Відео до теми – росіяни посилюють сили в Чорному морі, відправили "Адмірал Макаров"