Російська пропаганда повідомила про те, що на цю роль, швидше за все, призначать фрегат "Адмірал Макаров" проєкту 11356Р.

Читайте Луганські партизани навели ЗСУ на переправу окупантів: ворогу влаштували незабутній "феєрверк"

Чим замінять "Москву"

Примітно, що навіть проросійські експерти ставляться до ідеї негативно, оскільки за умов обмеженого театру бойових дій у замкнутому Чорному морі "все чудово керується з берега".

Також констатується, що повноцінне управління флотом "з борту бойового корабля неможливе", оскільки штаб флоту і група управління корабля "сидітимуть один в одного на головах", що "ще безглуздіше" на кораблі другого рангу, явно не розрахованого на такі функції.

Заявляється, що для "плавучого штабу", навіть якщо він навіщось потрібен, необхідний "спеціалізований корабель управління", якого у загарбників на Чорному морі немає.

Важливо Росія продовжує практику геноциду, розпочату у ХХ столітті

Перспективи утопічні

Втім російська пропаганда також заявляє про перспективи перенесення флагмана надалі на "новий десантний вертольотоносний корабель проєкту 23900" "Мітрофан Москаленко", що будується в Керчі на суднобудівному заводі "Затока", але перспективи введення даного судна в дію, без "цивілізованих країн сьогодні залишаються утопічними".

Ну, а поки що читачі даних "радісних новин" називають "новий флагман" не інакше як "плаваючий штабний готель", і констатують, що тепер кораблі агресора в Севастополі – "це не флот, а флотилія", що "небезпечне зменшенням поголів'я адміралів".

При цьому в ролі флагмана агресору пропонується "поставити на день флоту в бухті вітрильник "Херсонес", захоплений окупантами у Керченському морському інституті у 2014 році.

Також цікаво – Фейгін заявив, що ядерна зброя Путіну вже не допоможе: дивіться відео