Таку думку 24 Каналу висловив політтехнолог Михайло Шейтельман. За його словами, зазвичай пропагандисти замовчують різні неприємності в Росії. Тепер у російському інформаційному просторі тривожно.

До теми РДК може маршем пройти до центру Росії, – Подоляк назвав умову

"Вони про це не мовчать, що вже саме собою дивно. Війна на території Росії стала настільки очевидним фактом для всіх, що вирішили не приховувати", – сказав Шейтельман.

Чому російська пропаганда не замовчує події в Шебекіно: дивіться відео

Показовим є також те, що Владімір Путін навіть вийшов зі свого бункера, щоб прокоментувати дронову атаку. Навіть якщо це був його двійник, важливий загалом факт комунікації із суспільством від імені президента.

Російські губернатори занепокоєні

"Пропаганда чомусь не приховує того, що відбувається. Це означає, що російське суспільство по-справжньому занепокоєне. Мовиться про представників влади – губернаторів і мерів", – зазначив політтехнолог.

Оскільки Путін нагородив голову адміністрації Шебекіно орденом мужності, це визнання того, що мер "бореться з ворогом". Значить, іншим мерам треба підготуватися, а їм це взагалі не подобається.

Російські добровольці продовжили свій рейд: коротко

  • Російський добровольчий корпус та легіон "Свобода Росії" 1 червня повідомили, що почали "другий етап" операції на території Бєлгородщини. Нині бійці проводять рейд поблизу села Нова Таволжанка, що в Шебекінському районі.
  • Після довгої мовчанки російської влади речник диктатора Дмітрій Пєсков врешті наважився прокоментувати бої в місті. Однак замість заспокоєння людей чи ухвалення якихось важливих рішень він лише заявив, що "ця ситуація не вплине на хід війни".
  • Перша фаза операції РДК та легіону "Свобода Росії" тривала 22 – 24 травня. Добровольці заявили, що змогли зайти на 42 кілометрів углиб Росії та затрофеїти зброю і техніку.