Про це пишуть російські ЗМІ. Зокрема, на "визволення" Шебекіно відреагував речник російського диктатора Дмітрій Пєсков, пише 24 Канал.

Дивіться також РДК каже, що веде бої вже біля самого Шебекіно: у відео постріли не стихають

Яку заяву зробив Пєсков

Після довгої мовчанки російської влади Пєсков врешті наважився прокоментувати бої у місті. Однак, замість того, аби заспокоювати населення чи приймати якісь важливі рішення, він лише заявив, що "ця ситуація не вплине на хід війни".

Російська влада вкотре удала, ніби їй не начхати на долю своїх громадян.

Путін нагородив мера міста

І поки населення Шебекіно збирає свої тривожні валізки і втікає подалі від РДК та легіону "Свобода Росії", російський президент вирішив, що зараз слушний час для нагород. Так, Путін розпорядився нагородити голову адміністрації Шебекіно Орденом Мужності.

До слова, Пєсков запевняв буцімто бункерний дід перебуває у постійному контакті з профільними відомствами та бєлгородським губернатором.

Що відбувається в Шебекіно: коротко

  • Бійці з Російського добровольчого корпусу 1 червня знову завітали на територію Бєлгородської області. В РДК відзвітували, що вони накрили з "Градів" тамтешню будівлю МВС. Також там подякували місцевим жителям за співпрацю.
  • Добровольцям вдалося обламати план МВС "Фортеця". Російські правоохоронці були не лише дуже переляканими, а й залишилися без дому поліції. Його РДК накрили "Градами" завдяки допомозі місцевих мешканців.
  • Згодом у місцевих телеграм-каналах почали публікувати місто у вогні. Так, на поширених відео видно, що горить завод "Монокристал". Крім того, повідомляють, що один зі снарядів влучив у п'ятиповерхову будівлю.
  • Варто наголосити, що Росія традиційно звинувачує в усіх бідах ЗСУ. Однак зауважимо, що українська влада неодноразово заявляла, що Україна не причетна до цих подій.