Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Юрій Подорожній. За його словами, нові події в Бєлгородській області демонструють, що акція російських патріотів продовжується. І це – надзвичайно добре.

Читайте також "Звільняють" прикордонні регіони та є загрозою для Кремля: що відомо про РДК та "Свободу Росії"

В Путіна немає жодної реакції

Як наголосив Подорожній, населенню завжди важливо знати, що влада займається їхньою проблемою, якщо дійсно сталося щось надзвичайно серйозне. Однак від Кремля знову немає ніякої реакції.

А в Кремлі – тиша. Пошепки на кухнях російське населення точно говоритиме навколо цих втаємничених подій. І побачить, що влада не зробила ніяких висновків. Не укріпила райони, не послала війська, які могли б захистити цю територію,
– зауважив політтехнолог.

Загалом російський диктатор Владімір Путін у цьому випадку опиниться в цікавій дилемі. Він обов'язково колись буде змушений прокоментувати ці події. Але зараз Путін взагалі не має що розповісти. Диктатор не буде ж казати, що прикордонна служба не здатна вибити "диверсантів" чи що "втарая армія міра" виявилася "пшиком".

Дивіться розмову з Юрієм Подорожнім на ютубі 24 Каналу

Крім того, якщо Путін почне говорити про цю проблему, то визнає її серйозною. Але він не може цього зробити.

Якщо Путін вийде і почне говорити про це… Це свідчитиме про те, що проблема настільки серйозна, що про неї має говорити президент Росії. А як на території може бути настільки серйозна ситуація, що в це втручатиметься президент? Тому зрозуміло, чому той мовчить. Очікує, що якось само по собі все закінчиться,
– розповів Подорожній.

Події в Бєлгородській області: коротко

  • 1 червня бійці Російського добровольчого корпусу знову завітали на територію Росії. За попередніми даними, вони перебували поблизу Шебекіно.
  • В РДК відзвітували, що вони накрили з "Градів" тамтешню будівлю МВС. Також там подякували місцевим жителям за співпрацю.
  • Україна неодноразово наголошувала, що непричетна до різних дивних інцидентів на території Росії. Однак із зацікавленням за цим спостерігає.