Про це 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. За його словами, основний "механізм", який допоможе запобігти освоєнню окупованих територій – це Збройні Сили України.

До теми Війна на два фронти: чи зможе Росія напасти на Молдову без сухопутного коридору

Звісно, Україна може вимагати відповідних резолюцій від міжнародної спільноти. Але в умовах інтенсивної війни найефективніший "механізм" на цьому напрямку – це ЗСУ.

Росіяни мають боятися їхати на окуповану територію

Як наголосив Подоляк, Україна повинна максимально жорстоко знищувати усю окупаційну інфраструктуру, яка є на наших територіях. Неважливо, що Росія планує чи думає там робити. Колаборанти та інші посіпаки росіян потихеньку закінчують своє фізичне існування.

Все дуже просто – Росія має боятися України. Росіяни мають боятися їхати на окуповані території України. Вони мають розуміти, що це не 2014 рік. Не буде такого, що ти приїхав в Крим, захопив чужий бізнес чи став адмініструвати його. Робиш кар'єру, п'єш вино і насолоджуєшся життям,
– наголосив Подоляк.

Подоляк пояснив, що робити з росіянами на окупованих територіях: дивіться відео

І цивільні росіяни, і військові мають усвідомлювати просто правило – приїхав на окуповану територію – будеш знищений. Головне завдання України – максимальне знищення окупаційної інфраструктури включно з різними суб'єктами, які займаються окупацією.

Росіяни мають боятися слова "Україна". Інакше вони не даватимуть нам жити. Будуть постійно провокації на різних рівнях, очікування війни, постійне життя в стані напівекономіки, напівполітики. Ми не зможемо побудувати повноцінну державу, поки в нас буде щось окуповане,
– підкреслив Подоляк.

Росія втрачає все більше військових

  • Російські загарбники продовжують гинути в Україні. З початку повномасштабного вторгнення Росія втратила аж 139 080 одиниць особового складу.
  • До прикладу, за минулу добу, 13 лютого, на "концерт Кобзона" відправилися ще 740 окупантів.
  • Також ЗСУ вже знищили 3286 танки, 6500 бойових броньованих машин, 2299 артилерійських систем, 466 РСЗВ, 234 засоби ППО, 298 літаків тощо.