Про це 24 Каналу розповів радник голови ОП Михайло Подоляк, зауваживши, що Путін боїться змови внутрішніх еліт і змови між генералами. Саме тому там упродовж кількох місяців тривають різні чистки та кадрові зміни.

Дивіться також Найближча людина Путіна і новий Берія: хто такий Алєксєй Дюмін і чи стане він наступником царя

Чого боїться Путін

Як наголосив Подоляк, режим Путіна продовжуватиме "з'їдати" людей. Їх будуть заарештовувати, ізольовувати, відправляти у заслання. Ціна повномасштабної війни для оточення Путіна суттєво зростатиме.

Важливо, щоб це надалі відбувалося. Якщо ціна повномасштабної війни для оточення Путіна буде занадто великою, тоді ризики для Путіна лише зростатимуть. І всяке може статися.

Крім того, сам Путін чудово усвідомлює, що жодних "червоних ліній" не існує. Він побоюється, що Захід дійде до таких рішень, що його режиму настане кінець.

Путін розуміє, що "червоних ліній" не існує. Війна поступово переходить на територію, куди він точно не хотів її привести. Він привів війну до себе додому. Це дуже добре. Рано чи пізно люди на території Росії усвідомлять, що цей суб'єкт повністю голий, не зважаючи на бронежилети,
– підкреслив Подоляк.

Ситуація в Росії: коротко

  • Станом на 6 червня Росія втратила 515 тисяч особового складу. Також наші захисники знищили 7828 танків, 15076 бойових броньованих машин, 13433 артилерійських систем, 1095 РСЗВ, 831 засіб ППО тощо.
  • Радник голови ОП Михайло Подоляк підкреслив, що Путін страшезно боїться НАТО і не вміє воювати проти великих держав. Тому його нещодавня пресконференція була присвячена тому, аби Україні не давали зброї.
  • Також Путін погрожував ударами по чутливих об'єктах в Європі. Президент США Джо Байден вже відреагував на ці погрози.