Крім того, як зазначив Подоляк, у відео є "абсолютне нерозуміння, в якій країні й в який час вони живуть".

Більше про це Оксана Марченко відреагувала на введені проти неї санкції і заявила про вступ в ОПЗЖ: відео

Позиція Михайла Подоляка

Радник голови Офісу Президента звернув увагу, що відео Марченко було схоже за стилістикою на "класичну російську п'ятихвилинку ненависті". І, якщо для сучасної Росі подібний формат точно заходить, то для України – ні.

Це була бездоганна трьоххвилинна квінтесенція всього того, чому Медведчук – чужорідне для України й взагалі для сучасних людських цінностей. І, чому Медведчук може існувати тільки в сірих кримінальних анклавах, де сивочолі брехуни вічно стогнуть про "патріотизм",
– підкреслив Подоляк.

Він пояснив, що відео Марченко – це "точно не про політику, не про конкурентний політичний процес", а навпаки – про свій власний страх.

"Про категоричне небажання чути правду про себе. Про небажання відмовлятися від тих же сірих і кримінальних схем, в основі яких кров, пущена російськими партнерами за проєктом "Л/ДНР", – написав радник голови ОП.

Актуально Не лише дружина Медведчука: головне про санкційну Оксану Марченко та скандали з нею

Подоляк також зазначив, що Марченко опублікувала своє відеозвернення в річницю розстрілу активістів на Майдані. Це, на його думку, феноменальне потрапляння в цільову аудиторію, щоб відполірувати ненависть до власного сімейства.

Наприкінці Подоляк підсумував, що реакція Медведчука та Марченко доводить, що "санкції є надзвичайно важливими для відновлення психічного здоров'я країни".

Санкції проти Медведчука та Марченко: головне