За повідомленнями синоптиків, у найближчу годину та до кінця дня 19 квітня швидкість вітру досягатиме 15 – 20 метрів на секунду. Температура в столиці Києві вдень становитиме до +10°, а вночі опуститься до 4 – 6 градусів тепла.

Читайте також "Погода повертається до норми": чи буде різке потепління вже незабаром

Небезпечна негода

Фахівці закликають під час сильного вітру щільно зачиняти вікна; прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, великих дерев, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт,
наголошують у КМДА.

У суботу, 20 квітня, в західних, південних та центральних областях України зберігатимуться складні погодні умови. Пориви вітру сягатимуть 25 – 30 метрів на секунду. Йдеться про ІІ рiвень небезпечності.

У Міненерго попереджають, що погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств в деяких областях країни. Водночас усі служби готові до боротьби з наслідками погодних умов у разі, якщо такі пошкодження виникнуть.

Погода в Україні здивує

  • Метеорологи попереджають, що на зміну субтропічному повітрю до нас приходить вже арктичне повітря. Якщо наприкінці березня погоду зумовлювало субтропічне повітря, то з середини квітня й протягом наступного тижня в Україні, на жаль, будуть погоду зумовлювати вже арктичні повітряні маси.
  • Арктичне повітря, яке буде приходити в Україну, відчутно знизить температуру повітря. Максимальні значення стануть нижчими за норму. Однак, мінімальна температура повітря, попри такий потужний заток холоду, залишиться в межах норми.
  • Також може спостерігатися сніг, тому що в деяких регіонах, особливо на Заході України, нічні температури можуть опускатися навіть нижче нуля.