Коли ж чекати такого потепління, де прогнозують найвищу температуру, передає 24 Канал.

Зверніть увагу Дощі та грози кілька днів поспіль: де і коли будуть, чи чекати сильних злив у травні

В Україні пригріє до +28 градусів

В Укргідрометцентрі прогнозували, що упродовж 19 – 21 травня вночі в Україні 7 – 14 градусів, вдень 19 – 26. Прохолодніше лише в Карпатах. Зокрема, 3 – 10 градусів і 13 – 20 відповідно.

Зауважимо, що за орієнтовним прогнозом на картах далі буде ще тепліше. Так, уже 23 травня в багатьох областях температура повітря може сягнути до 27 градусів, а подекуди ще вище. Зокрема, на Донеччині та Луганщині до +28.

Дивіться також У Дніпрі під час зливи випав град із яйце, машини затопило вище бампера, – яскраві відео

погода на 23 травня

Орієнтовний прогноз погоди на 23 травня / Скриншот з Укргідрометцентру

Цікаво Пил із Сахари, спека навесні та сильні зливи в Дубаї: як змінюється клімат в Україні та світі

Яким буде літо в Україні

  • Відповідно до прогнозів, які дають основні світові кліматичні центри, очікується, що червень в Україні може бути на 1 – 2 градуси вищий за норму.
  • "При цьому найбільш аномальною температура може бути на Заході України, а також на Південному Сході", – розповіла метеорологиня Віра Балабух.
  • Також додала, що в червні дуже ймовірний дефіцит опадів на всій території України.
  • У липні температура може бути вищою за кліматичну норму на 2 градуси.
  • До речі, саме липень на більшості території України є найспекотнішим місяцем. Протягом цього періоду спостерігаються найвищі температури.
  • "І якщо ми очікуємо, що середня за місяць температура повітря може бути на два градуси вищою за норму, то можна припустити, що й у цьому році липень, можливо, десь перша половина серпня можуть мати найвищі температури повітря", – зазначила експертка.
  • Віра Балабух підсумувала, що загалом це літо очікується тепле, втім, не спекотне, – без значних аномально високих температур повітря.