У Варшаві затримали 22-річного зловмисника та заарештували його на 3 місяці. Він пограбував торговий центр в оригінальний спосіб.

Читайте також Приватне життя грабіжників зі США цілий тиждень транслювала камера, яку вони вкрали

Що придумав зловмисник

Молодий чоловік вирішив вдати себе за манекена. Він проник до вітрини магазину та простояв нерухомо певний час, тримаючи в правій руці пакет.

Зловмисник дочекався закриття торговельного центру. Після цього він пограбував торговельну точку типу "острів", на якій продавалися ювелірні прикраси. Іншого дня цей грабіжник знову дочекався, коли закриють ТРЦ. Після цього він пішов у розташований на його території бар і наївся там.

Ще одного разу зловмисник не став вдавати себе за манекен, а просто прослизнув під сталевою завісою та потрапив до магазина одягу в цьому ж самому ТРЦ. Там він поміняв свою одежу на нове дизайнерське вбрання, а після цього знову пішов у той бар, щоб ще раз безплатно наїстися.

Згодом цього грабіжника помітили охоронці, які його затримали та викликали поліцію. Після цього з'ясувалося, що цей чоловік робив крадіжки в іншому ТРЦ. Там він забрав готівку з кількох кас та намагався поцупити деякі речі. Тоді його теж затримали та притягнули до кримінальної відповідальности. Тепер "манекену" загрожує до 10 років позбавлення волі.

Кадри з місця злочину у Польщі / Фото Районного управління поліції Варшави

Інші випадки курйозних пограбувань

  • У Хмельницькій області підприємець сам себе пограбував на 80 000 гривень. Він зімітував злочин та спробував втопити у ставку термінал, після чого звернувся до поліції. Правоохоронці провели слідство та швидко його викрили.
  • У Дніпровському районі Києва двоє чоловіків пограбували квартиру та вирішили заночувати в чужій оселі, щоб перечекати комендантську годину. Згодом співробітники поліції затримали обох спільників.
  • У Чикаго зловмисники пограбували телевізійну групу під час зйомок сюжету про пограбування, який так і не пустили в етер. На щастя, оператор та репортер не постраждали. Озброєні грабіжники поцупили в них особисті речі та камеру.