Росіяни вирішили скористатися місцевими кладовищами, щоб позбутися тіл співвітчизників-окупантів. Росія знову демонструє, що їй байдуже на своїх громадян.

Читайте також Змушували копати собі могилу, – 57-річна українка описала в Конгресі США звірства росіян

Як окупанти вкотре продемонстрували цинізм

Загарбники поховали одного з найманців ПВК "Вагнера" на Новому кладовищі. Його тіло закопали біля алеї мелітопольських льотчиків.

Окупанти вирішили поховати одного з найманців Євгенія Пригожина на одній з центральних алей. Вони поклали на могилу його фотографію, вінок та символіку ПВК "Вагнера".

Скільки коштує похорон у Мелітополі

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області ховати людей стало дуже дорого. У Мелітополі найскромніша церемонія коштує 48000 – 50000 російських рублів.

Стільки загалом доведеться заплатити за труну й хрест, а також за послуги батюшки та копачів там, куди прийшов "русскій мір". За автівку та поминальний обід потрібно доплачувати.

Яка ситуація у Мелітополі

  • Мер Іван Федоров нещодавно заявив, що окупанти вирішили перетворити тимчасово окуповане місто на свій адміністративний та логістичний центр. Загарбники почали виселяти українців з гуртожитків, щоб заселити туди російських військових.
  • Не так давно росіяни спробували глушити зв'язок у Мелітополі. Однак це не завадило місцевим жителям, які чекають на контрнаступ, передавати корисну інформацію ЗСУ.
  • На початку травня партизани нагадали російським окупантам, що Мелітополь – це Україна. Вони розвісили листівки із закликом готуватися до Українського Літа.