30 серпня в останню путь відправляли Валентина Слюсарчука з позивним "Шелбі" з Косівщини. Його побратими на могилі виконали улюблену пісню захисника – "Пісню про Довбуша".

Читайте також Отримав поранення під П'ятихатками й не дожив до 24-річчя: на фронті загинув Герой з Волині

Від виконання сироти по шкірі

Власне, "Шелбі" заповів, щоб на його могилі лунала улюблена для нього пісня. Ролик у мережу виклала його двоюрідна сестра Світозара Слюсарчук-Крулько. Виконали її військові під гітарний акомпанемент.

До мурашок. Побратими виконали заповіт Валентина, друга "Шелбі". Коли серце розривається, сльози заливають очі, але воля друга – святий обов'язок. Адже наш Валентин не був звичайним хлопцем, він не любив сліз, він любив життя. І на могилі залунала його улюблена пісня, як він того і хотів,
– написала вона.

Побратими виконали улюблену пісню захисника на похороні: дивіться відео

Світозара зауважила, що навіть коли усім нестерпно болить, свій біль ми виливаємо у пісню.

Звернімо увагу, що Валентин Слюсарчук загинув 18 серпня внаслідок мінометного обстрілу. Сталося це під час ведення бойових дій у районі Вербового Запорізької області. "Шелбі" було лише 20 років.

Зауважимо, що західні ЗМІ напередодні знову почали ширити інформацію про втрати ЗСУ. Секретар РНБО на це вже відреагував.

Що сказав Данілов про втрати

  • На думку Олексія Данілова, міжнародні журналісти не знаються на тому, що відбувається у зоні бойових дій. За його словами, число втрат ЗСУ, опубліковане виданнями, перебільшене.
  • Він підкреслив, що втрати у 70 тисяч військових несумісні з розміром українського війська. Зауважимо, що напередодні у Міноборони пояснили, чому не називають цифри. В оборонному відомстві підкреслюють, що відповідні дані можуть бути використані ворогом.
  • Водночас Данілов здивований, що ЗМІ взагалі публікують такі дані про втрати серед нашого війська. Він підкреслює, що вони не мають нічого спільного з дійсністю.