Через злите у мережі відео в українських правоохоронців з'явилися підозри, що депутат міг сам організувати підпал свого авто. Ситуацію одразу прокоментували у ДБР, а згодом – і в поліції.

Більше про це Гео Лероса запідозрили в інсценуванні підпалу власного авто: нардеп спростував

Поліція перевірить скандальне відео "з Леросом"

У Національній поліції заявили, що вивчать "відеозапис розмови за участю народного депутата", і додадуть зазначений запис до матеріалів кримінального провадження.

У мережі було опубліковане відео нібито за участю народного депутата, де він із невідомим обговорює можливі протиправні дії щодо себе, аби привернути увагу до своєї діяльності, а також отримує пакунок із грошима,
– мовиться у повідомленні.

Поліція обіцяє вивчити відео ретельно, провести необхідні слідчі дії та експертні дослідження.

Як спалена рік тому автівка Лероса стала причиною скандалу

У нардепа Гео Лероса у 2020 році згорів автомобіль. Це сталося на тлі скандалу навколо звинувачень з боку Лероса у бік брата глави Офісу Президента Андрія Єрмака у торгівлі державними посадами.

  • Саме через цей скандал депутат у підсумку й став позафракційним (раніше він був членом "Слуги народу").

А у вересні 2021 року виник новий конфлікт: Гео Лерос у Верховній Раді критикував президента Зеленського за справу вагнерівців, а "слуга" Микола Тищенко силоміць відтягнув його від трибуни.

  • Буквально через кілька днів, 13 вересня, у мережі з'явилося відео у якому людина, схожа на Лероса, начебто домовляється про імітацію нападу на себе задля створення ілюзії загрози.

У Державному бюро розслідувань одразу припустили, що Лерос міг інсценувати підпал своєї машини. Сам політик все заперечив.