У телеграм-каналах 13 вересня опублікували відео, на якому людина, схожа на Лероса, за гроші шукає співучасників злочину. Зокрема, імітації нападу на себе, щоб створити ілюзії загроз.

Читайте також Справа про "торгівлю посадами": брат Єрмака виграв суд проти Лероса

У ДБР зазначили, що дії політика можуть бути кваліфіковані як "готування до злочину та введення в оману суду або іншого уповноваженого органу". ДБР передало інформацію до Офісу Генпрокурора для правової оцінки та внесення інформації в ЄРДР.

Детальніше про опубліковане відео

Відео опублікували в телеграм-каналі Україна Online. Лерос у ролику нібито обговорює зі співрозмовником план використання ситуації, як інформаційного приводу для подальших публічних виступів. Ба більше, Леросу начебто передали пакет із сумою в 60 тисяч доларів.

Кажуть, що про підпал свого авто нардеп знав ще за місяць. Відповідно до задуму, Лерос буцімто мав анонсувати брифінг, де збирався розповісти про "факти корупції влади". Мовляв, для залучення уваги громадськості, нардеп пропонував підпалити своє майно.

Дивіться відео про підпал авто Лероса:

Реакція Лероса

Нардеп вже відреагував на відео. Лерос заявив, що через "сумнівні телеграм-канали" розпочалась брудна кампанія проти нього у відповідь на події, які відбулись у Верховній Раді минулого тижня.

Політик каже, що на відео повністю сфабрикований звук та замазано 70% екрану. Лерос збирається подати заяву до правоохоронних органів.

Тема і звук обрані не просто так, адже є максимально цинічною спробою знищити мою репутацію...Я завтра подам заяву в правоохоронні органи, щоб вони дали оцінку цьому відео,
– сказав нардеп.

Що відомо про підпал машини Лероса

  • Авто Лероса згоріло вночі 28 серпня 2020 року. Сам депутат заявляв про підпал.
  • Поліція стверджувала, що одна з основних версій у справі про згорілий автомобіль Лероса стосується його діяльності як народного депутата.

Конфлікти Лероса з ОП: що відомо

  • Лерос є критиком Офісу Президента, хоч раніше навіть був радником Зеленського.
  • У березні 2020 року Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави Офісу Президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака обговорює працевлаштування невідомих людей на державні посади.
  • Проте згодом Київський апеляційний суд визнав інформацію про "продаж державних посад" недостовірною.
  • Також Лерос під час виступу з трибуни Верховної Ради відкрито розкритикував президента Володимира Зеленського.
  • Після цього його виключили з фракції "Слуга народу". Сам Зеленський називав Лероса аферистом.