Після інциденту в парламенті "Слуга народу" ухвалила рішення щодо Гео Лероса, повідомили у фейсбуці політсили.

Читайте також Лерос відреагував на заяву Зеленського про "мікроби": нардепа можуть виключити із фракції

За результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів ухвалено рішення про виключення Гео Лероса з членів фракції політичної партії "Слуга народу" у Раді,
– йдеться у повідомленні.

Як нардеп прокоментував ситуацію пізніше

Після виступу в парламенті у фейсбуці Лерос написав, що Зеленський начебто наказав Давиду Арахамії терміново зібрати підписи про його виключення з фракції. Нардеп додав, що президент "навіть особисто тисне на депутатів, які не погодились мене виключити".

Володимире Олександровичу, але це все вже немає ніякого значення. Все що я сказав – чиста правда, яка відома кожного народному депутату, журналісту, чиновнику, правоохоронцю, бізнесмену, громадському активісту,
– зазначив Лерос.

Згодом наголосив, що "готовий довести кожне слово, можна і стадіон".

Надвечір 1 вересня Лерос оприлюднив у фейсбуці нове звернення до "слуг народу". Він подякував усім, хто "не побоявся дзвінка з Офісу Президента".

Що говорив Лерос з трибуни Ради

  • На засіданні 1 вересня він відкрито виступив проти Зеленського та чинного курсу України. Нардеп заявив, що "країна рухається у прірву, але досі не з’явилося ніякої державної стратегії, бодай якогось плану на майбутнє".
  • За його словами, замість обіцяного "зняття недоторканності з президента, депутатів та суддів", вразливими "зробили лише депутатів з опозиції".
  • Лерос також додав, що Єрмак начебто роздає телефоном вказівки "проти кого відкривати справи, а які закривати, кого призначати на державні посади, а кого звільняти".
  • Згадав він і про призначення президентом на державні посади людей без конкурсу, "екскварталівців", знайомих.
  • А також інцидент з підпалом його авто. Він заявив, що наразі не акцентуватиме на цьому увагу, однак приймає виклик і ніколи це не пробачить.

Дізнайтеся більше Депутату від "Слуги народу" Гео Леросу підпалили машину: відео, фото

Скандальна промова Лероса у Раді: дивіться відео