Справу закриють

Психіатричну експертизу підозрюваного встигли провести. Однак, за словами речниці Нацполіції у Херсонській області Тетяни Скуби, висновків ще не отримали.

Читайте також Він разом з Марійкою був у нього, хай не бреше, – односельчани про тата вбитої 7-річної дівчинки

Після проведення всіх необхідних слідчих дій досудове розслідування у кримінальному провадженні буде закінчено у порядку, передбаченому пунктом 5 частини першої статті 284 КПК України – у зв'язку зі смертю підозрюваного,
– заявила Скуба.

Зауважимо, 62-річний підозрюваний у вбивстві дитини перебував у СІЗО. 23 квітня стало відомо, що він покінчив життя самогубством. Ймовірний вбивця зробив мотузку з простирадла і прикріпив її до вікна. Поки співкамерник спав, мешканець села Щасливе повісився.

У соцмережах писали, що підозрюваний залишив після себе записку.

Вбивство Марійки Борисової: головне

  • Дитина зникла у селі Щасливе 7 березня. Її кілька днів розшукували правоохоронці, волонтери та родичі.
  • 11 березня тіло Марійки знайшли у сараї одного з домоволодінь. На ній були сліди насильницької смерті – дівчинку зґвалтували та задушили.
  • 14 березня підозрюваного у вбивстві взяли під варту. Відомо, що він був другом батька вбитої.
  • Зауважимо, чоловік вже тоді намагався покінчити життя самогубством – правоохоронці знайшли підозрюваного з порізаними венами.
  • Односельці розповіли, що він часто поводився неадекватно та багато пив. Сусіди його побоювались.
  • 18 березня підозрюваний зізнався у вбивстві. Він розповів, як поклав тіло Марійки у мішок та зав'язав його шнуром і поясом.