У Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції повідомили, що вони продовжують вести роботу стосовно представників "криміналітету", які мають зв’язки з країною-агресоркою – Росією. Відповідно, вони потенційно можуть співпрацювати із ворогом.

Варте уваги На Київщині виявили покинуту ворожу техніку і російського кулеметника, який переховувався

Нацполіція затримала "злодія у законі"

У рамках таких заходів Нацполіція й встановила місце перебування так званого "злодія в законі" та двох кримінальних авторитетів з його оточення. Затриманий відомий під прізвиськом "Вітя Пан". Його спіймали 29 квітня.

"Вітя Пан" перебував у міжнародному розшуку за організацію злочинного угрупування на території Росії. Його соратників теж шукають правоохоронці, проте через викрадення людини.

Один із товаришів "злодіяв законі" – так званий "наглядач" за Курською областю та його довірена особа. Важливо додати, що усі вони тісно співпрацюють із представниками кримінального світу Росії, яка 24 лютого 2022 року напала на Україну. Наразі вирішують питання щодо затримання цих осіб, які є представниками злочинного світу, відповідно до чинного законодавства України.

Актуально – Лукашенко зробив "шалену" заяву про диктатуру в Білорусі: дивитися відео