Про те, що наразі немає підтверджень, що вона справді десь залишена терористом, в ефірі одного з телеканалів повідомив заступник глави Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає "Інтерфакс-Україна".

Детально Захоплення заручників у Луцьку: що відомо наразі – останні новини

У нас поки немає підтвердження, що в дійсності існує другий вибуховий пристрій, яким він може керувати дистанційно. Поки немає інформації про місце розташування. Було сказано абстрактно, що такий пристрій є,
– сказав Геращенко.

При цьому Геращенко зазначив: поліція вивчає його маршрут, аби десь знайти зачіпку про ймовірне розташування другої вибухівки.

Вибухи у центрі Луцька

З певною періодичністю поблизу автобуса із полоненими лунають постріли чи навіть вибухи. Геращенко каже, що це можуть бути вибухові пакети, які підриває сам терорист. "Я думаю, що це щось типу вибухових пакетів, нескалкові вибухові пристрої, які він кидає через вікно", – розповів Геращенко.

Говорячи про те, якими будуть дії правоохоронців далі, заступник міністра сказав: "Переговори і ще раз переговори. Тому що тільки переговори можуть гарантувати безпеку і заручників, і самого правопорушника. Доти, поки не будуть вичерпані всі можливості переговорів".

До теми Зоозахисник і двічі судимий: що відомо про терориста, який захопив заручників у Луцьку

Друга вибухівка: звідки інформація

Інформацію про те, що терорист деінде може мати ще захоплених заручників, вранці почали поширювати місцеві ЗМІ.

Згодом у телеграм-каналах з'явилися повідомлення, що Максим Плохой міг замінувати якісь інфраструктурні об'єкти у Луцьку. Поки ця інформація залишається непідтвердженою, однак заради безпеки, мешканців прилеглих до Театрального майдану будинків, починають евакуйовувати.

Які вимоги терориста Максима Плохого, що захопив заручників у Луцьку

  • Максим Плохий при спілкуванні із правоохоронцями і журналістами зазначив: свої вимоги виклав на сторінках у соцмережах. Виявилося, що він справді виклав свої наміри у твіттері за декілька годин до того, як вчинив задумане.
  • Конкретних вимог на зразок "мільйон доларів готівкою" у нього немає. Згідно із тим, що було у його дописі в твіттері, йому потрібне визнання від державних діячів, що вони – терористи. "Усі викладають в соцмережі на свої сторінки і ютуб відеозвернення з текстом "Я… прізвище, ім'я, по батькові, терорист у законі".
  • Зеленський, за вимогою терориста, мав опублікувати відеозвернення з текстом "Фільм "Земляни 2005 року". Дивитися усім".