Варшава здійснює лише заздалегідь узгоджені поставки боєприпасів і озброєння. Зокрема, за контрактом з Україною щодо гаубиць Krab.

Дивіться також Україна та Польща домовилися знайти спільне рішення щодо експорту зерна

Польща допомагала в перші місяці війни

За словами Мюллера, Польща продовжує реалізовувати найбільший закордонний контракт, підписаний польською збройною промисловістю після 1989 року – на постачання гаубиць Krab.

Також він додав, що наразі в Польщі продовжує діяти "хаб міжнародної допомоги".

У перші місяці війни Польща передала танки, бронетехніку, літаки і боєприпаси для України, які були необхідні, щоб зупинити агресію Росії… У перші місяці війни, коли інші країни ЄС обговорювали підтримку, Польща послідовно допомагала відбити напад Росії,
– зазначив він.

Раніше у Польщі заявляли, що більше не постачають зброю Україні

  • Польща від початку повномасштабного вторгнення підтримує Україну. Зокрема, країна передала обіцяні винищувачі МіГ-29. Водночас 20 вересня Моравецький заявив, що допомога зброєю наразі завершена.
  • Ярослав Качинський – віцепрем'єр-міністр Польщі – наголосив, що його країна продовжить підтримувати Україну, попри зернові дискусії. Глобально ця ситуація нічого не змінює у ставленні Польщі до України. Підтримка продовжиться до перемоги українців у війні з російськими окупантами.
  • Качинський додав, що Польща була та залишається на фронті підтримки України. Держава робить це з фундаментальних причин. Зокрема, через власні цінності.