Поліція оголосила нападникам звинувачення у побитті неповнолітнього та образах через національну приналежність. Що відомо про ситуацію – розповідає 24 Канал.

Читайте також У Польщі загадково померли батько та його 3-річна донька

"Геть з Польщі": двоє чоловіків напали на сім'ю українців у Любліні

Приблизно о 21 вечора у Любліні двоє громадян Польщі причепилися до української сім'ї, яка поверталася з прогулянки. Чоловіки просили в українки, її 13-річного сина та старшої вагітної доньки цигарки, а пізніше почали кричати на них, використовуючи нецензурну лексику.

Зокрема зловмисники скандували: "Геть з Польщі". Коли підліток пригрозив, що викличе поліцію, нападники атакували його, повалили на землю й почали бити кулаками по голові.

У вагітної дівчини, яку чоловіки штовхали, залишилися синці на тілі. Трохи згодом на місце подій прибула поліція, яку, ймовірно, викликали перехожі.

Нападники втекли, проте постраждалі встигли зробити фото, завдяки яким поліція швидко знайшла їх. Ними виявилися 25-річний та 30-річний мешканці Люблінського воєводства.

Зверніть увагу Верховна Рада видалила пост про Бандеру після дзвінка прем'єра Польщі

Хай там як, однак важливо зазначити, що ця ситуація є разовим інцидентом, який стовідсотково не вплине на відносини між Польщею та Україною. Власне, Варшава від початку російської агресії підтримує Київ, Збройні Сили та весь український народ. Тому не варто думати, зокрема російським окупантам, що щось миттєво може зруйнувати дружбу між двома державами, яка лише зміцнюється з кожним роком.

Катувала й продавала прийомних дітей: у Польщі затримали багатодітну українку

  • Нещодавно у польському місті Познань правоохоронці затримали 52-річну українку Світлану. Жінку звинувачують у катуванні 5 дітей.
  • Повідомляють, що затримана давала дітям таблетки, гриби та невстановлені речовини. Крім того, біженка била дітей, виривала їм волосся, запихала до рота пелюшки, забруднені сечею та калом та практично не годувала.
  • Божевільна жінка заробляла на дітях, дозволяючи педофілам ґвалтувати їх. Своєї провини вона так і не визнала, проте психолог-експерт встановив, що діти не брешуть.