У середу, 28 лютого, у Полтавській області було гучно. Перед цим жителів попереджали про ракетну небезпеку.

Читайте також У Кропивницькому та на Полтавщині пролунали вибухи: туди летіли ракети

Що відомо про російську атаку

Приблизно о 21:44 на Полтавщині та Сумщині оголосили повітряну тривогу, а за кілька хвилин до цього "почервоніла" Київщина. Повітряні сили ЗСУ попередили жителів цих областей про ракетну небезпеку. Деякі телеграм-канали писали про загрозу балістики.

Також ПС ЗСУ повідомили о 21:44 про рух ворожої ракети на Полтавську область. За неофіційною та попередньою інформацією від моніторингових каналів, росіяни могли запустити у бік Полтавщини ракету Х-59. У соцмережах після цього писали про вибухи в районі Миргорода. Також моніторингові канали повідомляли про рух ракети у напрямку Кременчука. Вже о 21:58 на Полтавщині та в інших областях оголосили відбій тривоги.

Що відомо про наслідки

Пізніше очільник Полтавської ОВА Філіп Пронін прокоментував черговий прояв російської агресії. У своїх соцмережах він написав, що звук вибуху чули у Миргородському районі.

На щастя, влучань на території Полтавської області не зафіксовано. Постраждалих теж немає. Пронін нагадав, що безпека – понад усе, а також закликав місцевих жителів берегти себе та своїх близьких.

Росія тероризує Полтавщину

  • Окупанти постійно обстрілюють Полтавську область. Кілька днів тому росіяни запустили ракету на Полтавщину.
  • Місцеві жителі тоді почули вибухи. Через деякий час Полтавська ОВА повідомила, що обійшлося, на щастя, без влучань.
  • Раніше країна-агресорка провела ракетну атаку на Миргородський район Полтавської області. Тоді теж обійшлося без загиблих, постраждалих та руйнувань.