Зворушливе відеопривітання опублікували у тік-тоці. На нього українка, що живе у Польщі, питає поляків, що б вони побажали Зеленському на День народження.

Важливо Зеленський дізнався про рішення Берліна щодо Leopard під час інтерв'ю: відео з моментом

Більшість привітань були емоційні та вкрай актуальні. До прикладу, поляки бажали, аби російські війська пішли з української землі.

Що побажали поляки Зеленському

  • "Щоб він і далі якнайкраще валив тих окупантів";
  • "Бажаю йому, щоб він якомога швидше виграв росіян";
  • "Щоб російські війська пішли з української землі. І повернення всіх українських земель назад до України";
  • "Щоб він жив 100 років! І щоб війну закінчив якнайкраще вже завтра! І Україні всього найкращого";
  • "Багато сил і відваги. Я хотіла б, щоб у Польщі теж був такий президент";
  • "Подальшої відваги й такої харизми, яку він має. Це круто, що він так чудово веде український народ. І, звісно, перемоги! Якнайшвидше".

Одна з дівчат наголосила, що Зеленський є справжнім прикладом для всього світу. Вона побажала йому залишатися сильним і, за можливості, насолодитися своїм днем народження.

Як поляки вітають Зеленського з днем народження: дивіться відео

Звісно, в умовах війни "насолоджуватися" днем народження українському лідеру було важко. Але цьому посприяли подарунки від партнерів України. У цьому контексті хочеться нагадати про історичне рішення Німеччини передати нам танки Leopard 2. Крім того, президент США Джо Байден ввечері 25 січня оголосив новий пакет військової допомоги нашій державі, у який увійшли танки M1 Abrams.

Додамо, що в Укрзалізниці також зворушливо привітали президента Володимира Зеленського з Днем народження. Там пообіцяли відвезти главу держави у вільний Крим.