Про це повідомив речник президента Джим МакГрат у Twitter.

Читайте також: Помер італійський режисер Бернардо Бертолуччі: відома причина смерті

Джордж Буш-старший мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Протягом цього року його щонайменше двічі госпіталізували. Вперше колишній президент США був госпіталізований до однієї з клінік Х'юстона 22 квітня. Причиною стало інфекційне захворювання крові. Це сталося наступного дня після похорону його дружини Барбари Буш, яка померла 17 квітня.

Вдруге 41-ого президента США госпіталізували до лікарні через низький кров'яний тиск та загальну слабкість 28 травня.

В останні роки екс-глава держави страждав хворобою Паркінсона та був змушений пересуватися в інвалідному кріслі.

Джордж Герберт Уокер Буш народився 12 червня 1924 року в місті Мілтон штат Массачусетс в багатій родині сенатора і банкіра Прескотта Буша і Дороті Уолкер.

У 1942 році Джордж закінчив престижне військове училище – Академію Філліпса в Андовері і був зарахований до військово-морського флоту. Він служив до кінця війни, зробив 58 бойових вильотів та був нагороджений офіцерським хрестом ВМС і трьома бойовими медалями.

Політичну кар'єру Буш розпочав у 1964 році – як представник Республіканської партії він виставив свою кандидатуру в Сенат, але зазнав поразки.

У 1980 році Буш вирішує балотуватися в президенти. Однак програвши на первинних виборах Рональду Рейгану, він балотується на пост віце-президента і у листопаді 1980 року обіймає цю посаду.

Читайте також: Померла мама легендарної телеведучої Опри Уінфрі

У 1988 році він знову висунув свою кандидатуру на пост президента країни і виграв вибори. 20 січня 1989 Джордж Буш-старший офіційно вступив на посаду глави Білого Дому, змінивши Рональда Рейгана.

Джордж Буш-старший був 41-м президентом США та обіймав цю посаду з 1989 по 1993 рік. Він батько 43-го президента-республіканця Джорджа Буша-молодшого, який займав президентське крісло 2 терміни поспіль – з 2001 по 2009 рік.