Розмову полоненого окупанта зі своєю дружиною оприлюднили представники Служби безпеки України. Вони дозволили росіянину подзвонити до неї й записали все на відео. Символічно, що військовий здався в полон саме 9 травня.

Важливо Путін хоче перевершити Сталіна: інтерв'ю з експертом про рецепт "перемоги" російського фюрера

Годують дуже добре

Російський військовий задоволений умовами перебування в полоні. Зокрема, його дуже добре годують. Однак він вже хоче додому – там на нього чекає син. Однак чомусь росіянин не подумав про довгу розлуку з нащадком, коли ішов воювати проти українців.

Окупант просить дружину об’єднатися з рідними інших полонених і йти штурмувати військові частини. Чоловік дуже хоче потрапити в списки на обмін. Але є проблема – його вважають зниклим безвісти.

Потрібно, щоб ви почали штурмувати ту частину, де ми служимо, щоб нас подали в списки на обмін. Бо нас вважають безвісти зниклими. Домовтеся якось і дайте їм жару,
– сказав полонений окупант дружині.

Як тільки полонений побачив свого сина по відеозв’язку, то одразу розплакався. Натомість російські загарбники вбили вже щонайменше 225 дітей з початку повномасштабного вторгнення.

Розмова полоненого російського військового з дружиною: дивіться відео

Кожен російський військовий відповість за свої злочини

Служба безпеки України активно виявляє російських військових, які скоювали воєнні злочини на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, вже 6 полонених отримали від 8 до 15 років ув’язнення. Ретельна робота триває.

Крім того, спільно з Офісом генрокурора вдалося ідентифікувати ще трьох російських окупантів, які скоювали звірства в Бучанському районі. Зовсім скоро їх мають оголосити у міжнародний розшук.

Вони вбивали й катували місцевих мешканців, проводили допити, незаконно захоплювали приватні помешкання та мародерили. Наразі розв'язують питання про оголошення їх у міжнародний розшук,
– сказав речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко.

Зверніть увагу – росіяни створюють катівні: дивіться відео